Мідний купорос

Мідний купорос

Мідний купорос від компанії ТОВ Біла Лінія + - фото 1
від 151,90 ₴/кг
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Виробник
Polaris
Країна виробництва
Польща
Тип
органо-мінеральні
Вид
хелатні мікродобрива
Тип змішаності
змішані
Водорозчинні
так
Агрегатний стан
тверді
Форма випуску
порошок
Концентрована форма добрива
так
Упаковка
мішок паперовий
Вага
25000 г

Опис

 

Мідний купорос (сірнокисла мідь) широко використовується в різних галузях промисловості та народного господарства:

  1. У сільському господарстві. Купорос міді — ефективний фунгіцид, активний щодо шкідників, більшості грибків, захворювань дерев, чагарників і рослин (зокрема овочевих і плодово-ягідних культур). Застосовується переважно у формі бордосської суміші/рідини (з вапном). Також використовується для знезараження кореневої системи дерев і чагарників, протравлення насіння перед посівом. Ефективний як мікроудобрення на бідних мікроелементами, виснажених ґрунтах для швидкого росту рослин і підвищення врожайності сільськогосподарських культур. У тваринництві використовується для оброблення копит КРС.
  2. У будівництві. Застосовується як антисептик, очисник від іржі та соляних відкладень цегляних і бетонних поверхонь. Використовується для оброблення фасадів будівель, фундаментів, підвалів, сирих приміщень від цвілі.
  3. Обробка деревини. Фахівці рекомендують мідний купрос купити для оброблення деревини. Мідний купорос захищає дерево від ураження грибками та процесів гниття. Водний розчин добре вбирається, повністю висихає й не змінює кольору деревини, тому поверхні та конструкції після оброблення не втрачають декоративних властивостей.
  4. Знезараження води та очищення басейнів. Завдяки антисептичним властивостям запобігає появі грибка на дні та стінках штучних водойм, цвітінню води та розмноженню зелених водоростей.
  5. У гірськодобувній промисловості. Флотаційне збагачення мінеральної ручної сировини (активація цинкових, мідно-цинкових руд та ін.).
  6. Металургія. У гальваніку: мідніння металів, виробництво зварювального дроту тощо.
  7. Виробництво фарб, пігментів.