Вапнякове борошно кормове
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Вапнякове борошно
У монозернових раціонах сільськогосподарських тварин і птахів міститься недостатня кількість кальцію — важливого складного раціону. Його призначення: Побудова кісткової тканини, участь у регулюванню реакцій крові, особливо, у згортання крові, вплив на збудливість м'язової та нервової тканини.
Вапнякове борошно є кормовою мінеральною добавкою і використовується для додаткового підживлення сільськогосподарських тварин і птахів. Як сировина для комбікорму вапнякове борошно майже не знає собі рівних.
Вапняне борошно багате на кальцій, має гарні лужні властивості у водних розчинах. Вапнякове борошно абсолютно безпечне, оскільки до його складу не входять шкідливі речовини та важкі метали. Екологічно чистий продукт.
Вапняне борошно джерело карбонату кальцію, яке необхідне тваринам для правильного формування кісткових тканин, а в птахів він підвищує міцність шкаралупи яєць. Кальцій формує кісткову тканину, підтримує м'язовий тонус, запобігає передчасному розвитку остеопорозу та остеомаляції, сприяє правильному формуванню опорно-рухової системи, що особливо актуально для молодняка тварин і птахів. Кальцій сприятливо впливає на обмін заліза в організмі тварин і птиці, виводить токсини. Під час використання добавки в продуктивних тварин збільшується середньодобовий привіс м'язової маси, поліпшується якість і вихід м'ясної продукції, молоковіддання, у птахів підвищується яйценосість, а також збереження яєць і дієтичні властивості готового продукту.
Норми споживання вапнякового борошна суворо орієнтовані на потребу організму тварин і птиці в кальції залежно від фізіологічного стану організму, наявності патологічних процесів, а також віку. У разі тривалого незбалансованого за мікро- та макроелементами годування у тварин і птахів розвиваються незворотні патологічні процеси, особливо виражені в разі нестачі кальцію, вітаміну D і заліза. Водночас можуть розвиватися такі патології: демінералізація, дистрофія, розм'якшення та деформація кістки, розвиток рахіту, зниження м'язового тонусу, у молодняка затримується зміна зубів, розвивається гіпохромна анемія, атонія шлунково-кишкового тракту
Дефіцит кальцію: особливо позначається на загальному розвитку та зростанні молодняка сільськогосподарських тварин і птиці. У кур-несушок знижується яйцескость, стоншується шкаралупа яєць.